Webbplatsen använder cookies för att säkerställa att du får den bästa upplevelsen.

Soodia och våra utvalda partners använder cookies och liknande teknologier för att du ska få bästa möjliga upplevelse av den här sidan. Om du samtycker till det kommer vi att använda cookies för analys- och marknadsföringssyften.

Besök vår Cookie Policy för att läsa mer om de cookies vi använder.

Du kan när som helst återkalla eller ändra ditt samtycke, genom att klicka på "Hantera Cookies" på botten av webbsidan.

Jobba med Soodia!

Välkommen till Soodia

Våra medarbetare berättar

  • Lena, undersköterska

  • Jonas, röntgensjuksköterska

  • Pia, röntgensjuksköterska

Möt oss på kontoret!

  • Christian Lind, VD

    Christian.Lind@soodia.se ❘ 076 222 03 50

  • Sofia Rannberg, Vice VD & konsultansvarig

    Sofia.Rannberg@soodia.se ❘ 072 525 03 50

  • Sandra Jakobsen, konsultansvarig

    Sandra.Jakobsen@soodia.se ❘ 076 040 03 50

  • Cecilia Vänviken, kundansvarig

    Cecilia.Vanviken@soodia.se ❘ 076 033 03 50

  • Kristin Aurén, konsultansvarig

    Kristin.Auren@soodia.se ❘ 076 052 03 50

  • David Gambrick, redovisningsekonom

    David.Gambrick@soodia.se ❘ 070 918 03 50

  • Sofia Saxén, administratör resor & boende

    Sofia.Saxen@soodia.se ❘ 076 011 03 50

  • Lisa Schöning, konsultansvarig

    Lisa.Schoning@soodia.se ❘ 070 368 03 50

  • Sofia Mjöberg, konsultansvarig

    Sofia.Mjoberg@soodia.se ❘ 076 187 03 50

  • Ida Axelsson, administratör

    Ida.Axelsson@soodia.se

Jobbar du redan på Soodia?

Hjälp till i rekryteringen och hitta din framtida kollega.

@Soodia.se